Koniński Klub Tenisowy - strona oficjalna
 
Informacje / News
Kontakt / ContactHistoria / HistoryZarząd klubu / Club ManagementStatystyki / Statistics


Honorowi członkowie klubu / Honorable members of the Club
Polski Związek Tenisowy
Trenerzy / TrainersPartnerzyMiasto Konin
Treningi dla grupy trenera Olędzkiego
W nadchodzący weekend odbędą się treningi grup trenera Olędzkiego. Dla grupy Adriana i Sebastiana W. trening w sobotę zapowiedziany jest na godzinę 18:00. Dzień później zajęcia odbędą się od godziny 8:30.

Aktualizacja

21. listopada (sobota) trening dla grupy Adriana i Sebastiana W. będzie miał miejsce od 18:00 do 19:30.
Administrator dnia 13.11.2009 · Drukuj

Wypełnienie działów jeszcze nie dziś
Nie sprawdziły się moje przewidywania i dzisiejszego dnia nie została jeszcze wypełniona pozostała część działów na naszej stronie. Opóźnienie spowodowane jest niegotowością materiałów, które zostaną umieszczone na naszej stronce. Za opóźnienia przepraszamy :-) Gdy materiały zostaną w 100% skonfigurowane tak, aby były gotowe do znalezienia się na naszej stronie od razu Was o tym poinformujemy. Materiałami tymi będą między innymi: liczne galerie zdjęć, kroniki naszego klubu oraz zostaną wypisani wszyscy sponsorzy, zarząd klubu, trenerzy i podrasujemy resztę działów, które macie okazję widzieć w górnej części strony. Widoczne logo jest tylko tymczasowe, gdyż oryginalne Konińskiego Klubu Tenisowego zostanie umieszczone już wkrótce. Warto zatem czekać chociażby na te galerie zdjęć, które zainteresują nawet mało uwielbiających sport jakim jest tenis ziemny.
Administrator dnia 07.11.2009 · Drukuj

W weekend treningi dla grupy trenera Olędzkiego - odwołane
W nadchodzący weekend, w dniach 7 oraz 8 listopada nie odbędą się treningi grupy trenera Olędzkiego. Przyczyną jest turniej badmintona, który zagości w weekend na hali sportowej.
Administrator dnia 05.11.2009 · 0 Komentarzy · 1755 Czytań · Drukuj

Pierwsze materiały już w sobotę
Jak przedstawia temat tego news'a pierwsze materiały, które wypełnią już część ze stworzonych przez nas paneli pojawią się już w najbliższą sobotę. Odbyłem dziś konsultację z trenerem Olędzkim na temat strony i wszystko wskazuje na to, że szykuje nam się zdecydowany rozwój naszego konińskiego klubu. Powstaje strona i nie wykluczone, że pojawią się jeszcze inne nowinki w naszym klubie, które znacznie poprawią jego wydajność. Już dziś zostanie zaprojektowany dział "Lokalizacja", w którym zobaczycie na mapie miejsce posiedzenia klubu. Mam nadzieję, iż wygląd strony wszystkim się podoba. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń i propozycji kierować się pod e-mail klubu: teniskonin@wp.pl.
Administrator dnia 31.10.2009 · Drukuj

Start strony w listopadzie!
Strona Konińskiego Klubu Tenisowego ruszy już niebawem. Jej startu spodziewam się już pod koniec listopada. Strona projektowana jest we współpracy z prezesem klubu p. Juliuszem Olędzkim. Wszelkie materiały zostaną na niej umieszczone w listopadzie. W razie kontaktu kierować się pod nasz e-mail teniskonin@wp.pl Pozdrawiam.
Administrator dnia 22.10.2009 · Drukuj

Strona 12 z 12 << < 9 10 11 12

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl